...

Як позбутися пилу за допомогою колготок

Підпишіться на нас:

Будь-яка господиня знає про те, як непросто позбутися пилу у всьому будинку. Противні порошинки осідають буквально скрізь – не тільки на рівних поверхнях, звідки змістити їх не важко, а й на текстилі, дрібних елементах декору або в важкодоступних місцях.

Подробиці

У цьому випадку вам знадобиться перевірений лайфхак зі старими капроновими колготками. Виявляється, цей елемент гардероба здатний стати чудовим помічником, коли справа доходить до чистоти в квартирі.

Все, що від вас знадобиться – натягнути виріб на швабру і провести нею під шафами та іншими меблями, розташованими близько до стіни.

На відміну від звичайної ганчірки для підлоги, капронові колготки здатні електризуватися і тим самим притягувати до себе пил і дрібні частинки сміття.

Але буває і так, що всі порвані панчохи ви вже давно викинули. Щоб не псувати нові вироби, скористайтеся наступною альтернативою.

По-перше, ви можете замінити ганчірку на серветку, виготовлену з мікрофібри. Вона здатна впоратися з товстим шаром пилу, не залишивши після себе ворсинок.

По-друге, спробуйте включити у процес збирання антистатичний засіб, який потрібно нанести на серветку та протерти нею запилені речі. Після такого хитрого прийому пил буде повільніше накопичуватись на предметах домашнього вжитку.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я