Варення може зацукруватися через порушення рецептури та неправильного варіння. Коли у відкритій баночці з’являється білуватий наліт, схожий на плісняву, це не зовсім приємно. Чому на варенні утворюється ця біла скоринка. Причин цього може бути кілька:
Домашнє варення господині люблять додавати цукор із запасом. Цього робити не можна. Надлишки цукру відразу після охолодження почнуть кристалізуватись.
Якщо перетримати варення на вогні, то зменшиться кількість рідини, сироп стане густішим, а концентрація цукру в ньому побільшає.
Багато господарок впевнені, що домашнє варення може зберігатися вічно. Це не так. Варення бажано з’їсти за зиму, довше зберігати його не варто.
Рекомендується дотримуватися рецептури. Не можна перевищувати кількість цукру, яка вказана у рецепті.
Наприклад, кислуваті ягоди та фрукти – смородина, вишня та ожина вимагають більшого обсягу підсолоджувача. В полуницю можна додавати менше цукру.
Варення потрібно варити до потемніння ягід. Для запобігання зацукрювання можна використовувати так званий метод переривчастого варіння – коли варення вариться тричі по 25 хвилин.
Щоб варення не зацукрилось, у страву можна додати крохмальну патоку або лимонну кислоту.
Кожному з нас знайоме це почуття: позаймався у залі, а наступного дня м'язи «гудуть». Чи…
40 років - це вік, коли можна зітхнути з полегшенням. Помилки молодості позаду, кар'єра та…
Пояс може значно змінити образ, якщо використовувати його з розумом. Один із перших нетривіальних випадків…
Що вдягнути з настанням холодів, щоб не замерзнути? Найактуальніше питання, яке ми задаємо собі у…
Цього осінньо-зимового сезону шуби зробили тріумфальний камбек і тепер знову носять горде звання наймоднішого верхнього…
Якщо ви ще не завершили підготовку до холодного сезону, варто зробити це терміново. Перший і…