...
ГоловнаЛайфстайлЗимові роботи в саду: справ вистачить всім

Зимові роботи в саду: справ вистачить всім

Підпишіться на нас:

Більшість дачників думають, що осінь є завершальним сезоном, а далі можна до весни відпочивати. Навряд чи так буде, бо взимку є багато справ. І всі їх потрібно робити. Одне з головних завдань — продовження боротьби зі шкідниками.

Подробиці

Найперше потрібно оглянути дерева та кущі. На них потрібно шукати сліди метелика під назвою білан жилкуватий. Побачити присутність її приплоду можна за наявністю павутини на гілках та пагонах. Якщо шкідники знайдено, їх потрібно спалити.

Також на деревах та кущах можуть ховатися золотогузки. Зауважте, що в такому випадку потрібно їх видаляти разом з гілками.

Серед шкідників на гілках можуть бути також яблуневі кліщі, зимові п’ядуни, яких треба зішкрябувати, попелиці. Коли в лютому можливі відлига, тоді варто замислитися про обробку дерев.

Уваги потребує також ґрунт. В ньому також є шкідники, які там ховаються. Наприклад, яблуневий квіткоїд. Оскільки він зимує в верхньому шарі ґрунту, потрібно його зробити рихлим.

Профілактика грибкових хвороб також входить в перелік зимових робіт. Якщо сніг ще не випав, а ви не зібрали опале листя, саме час це зробити.

Стрічка новин:

Фітнес/Здоров'я/Краса

Ще новини:

Як продовжити цвітіння орхідеї: фаленопсиси цвітуть по 5-6 місяців

При правильному догляді фаленопсиси можуть цвісти по п'ять-шість місяців. Догляд, який принесе тривале цвітіння квітки набувається з часом...

Яку кімнатну рослину експерти радять поставити у квартирі після ремонту: поглинає шкідливі речовини

Відомо, що багато кімнатних рослин здатні очистити повітря та принести господарям користь. У подробицях читайте про одну з...

В Україні ціни на продукти харчування різко зростуть: що відомо

В Україні до кінця літа очікують різке зростання цін на продукти харчування. Вартість  зросте на 15-30%. Причому це...

ЄС може повернути мита на українські яйця та цукор

Нещодавно Євросоюз продовжив на на рік дію торговельного безвізу з Україною стосовно сільськогосподарської продукції. Але не довго довелося...