Чому виробники поділяють хімію на професійну та побутову

0
Чому виробники поділяють хімію на професійну та побутову
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Засоби для прибирання можуть бути професійні та побутові. Іноді господині купують професійні, навіть не знаючи відмінності.

Подробиці

Концентрація і склад хімічних засобів.  Професійна хімія часто – концентрат, який має в складі поверхнево-активні речовини, що робить її більш ефективною.  Різниться за рівнем Ph.

 *Водневий показник, pH – міра кислотності водних розчинів.  Асоційована з концентрацією іонів водню, що еквівалентно активності іонів водню в сильно розбавлених розчинах.

Сфери застосування.  Професійну хімію використовують в клінінгах, на виробництвах, для прибирання ресторанів, готелів тощо.  Побутову в основному використовують для щоденного прибирання будинку.

Ціна.  Здається, профхімія дорожче, але це суперечливий момент!  З огляду на концентрацію з 1 літра часом можна отримати 10 літрів засобу.

попередня статтяЯк приготувати баклажанову пасту для тостів
наступна статтяЯк приготувати намазку з тунця та оливок: ідея для закуски
Копірайтерка, що має 2 вищі освіти, 2 дітей, 1 кота, а також почуття гумору та досвід, як садити, сапати, полоти, колоти, готувати, відмивати тощо. Другий рік ділиться з читачами ProstoWay досвідом власним, народним і з просторів Інтернету.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я