Що не можна робити з малиною, щоб не втратити врожай

0
Що не можна робити з малиною, щоб не втратити врожай

Якщо з декількох кущів малини вдається зібрати кухоль урожаю, значить дачник припускається таких помилок, що призводять до такого низького врожаю.

Подробиці

Нестача світла. Не можна розміщувати кущ малини в далекому кутку саду, під парканом або яблунями, так як на затіненій ділянці малина плодоносити не буде.

Низька родючість ґрунту. Мало хто з дачників замислюється про необхідність внесення підживлення під малину. Ще в посадкову яму добре було б внести 1 відро перепрілого гною і літрову банку золи.

Підпішіться на наc в Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Обрізання. Дуже важливо не загущати малинник, щоб кожна зав’язь та ягідка отримувала доступ до сонця, і щоб кущі провітрювалися. Зайві пагони забирають живлення і затінюють світло.

Нестача поливу. Малина вологу дуже любить. Норма – цебро води на дорослий кущ. А щоб волога довше утримувалась у ґрунті, ґрунт під кущем потрібно замульчувати.

Нестача харчування. Підгодовувати малину треба щонайменше тричі на сезон. Навесні вносять азотні добрива, перед цвітінням – комплексні або знов-таки гній та золу, і після збирання врожаю – фосфорно-калійні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я