...

Яка риба найбільше шкодить здоров’ю: думка лікаря-дієтолога

Підпишіться на нас:

Не вся риба однаково корисна для організму. Деякі її види потенційно небезпечні для нашого здоров’я. Про один з таких якраз поговоримо.

Риба входить мало не до всіх списків найкорисніших продуктів для нашого організму, проте до деяких її видів варто ставитися з особливою обережністю. Нещодавно відома лікарка дієтолог Нталія Самойленко дискредитувала улюблений багатьма тунець.

За словами лікарки, ця риба накопичує в собі солі ртуті та інших важких металів. Це означає, що вживання тунця на регулярній основі може призвести до отруєння та загального погіршення самопочуття: зниження працездатності та падіння імунітету.

Порушується функція печінки як основного органу детоксикації. Порушується здатність ферментів виводити накопичені метаболіти, формується оксидативний стрес, на тлі якого можуть виникнути будь-які інші патологічні процеси в організмі», – розповіла Самойленко про неприємні наслідки, до яких може призвести постійна присутність тунця в раціоні.

З цієї причини лікар рекомендувала їсти менше тунця і замінити його на різні види інших тріскових риб, які насправді приносять організму відчутну користь.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я