Що можна додати в голубці замість крупи: новий смак вас здивує

0
Що можна додати в голубці замість крупи: новий смак вас здивує
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Крупа та фарш є стандартними інгредієнтами для голубців. З ними дійсно виходить дуже смачно, але це традиційний формат рецепту. Є варіант приготування, який відкриє голубці зовсім з іншої сторони. Ви навіть будете здивовані, що може бути так смачно.

Подробиці

Рис можна замінити на інші крупи, але мова зараз піде не про них. Це абсолютно альтернативний варіант. Ви здивуєтеся, кулінари пропонують замість рису використати гриби.

Це досить нестандартне рішення, проте гриби з фаршем чудово працюють разом на досягнення смачного результату. Печериці потрібно попередньо обсмажити. Звичайно, цибуля, морква, часник також потрібні.

Якщо ж ви хочете спробувати іншу крупу, тоді можна взяти гречку. Її змішують з рисом в пропорції 50/50 або використовують тільки її. Проте варто пам’ятати, що гречка немає нейтральності смаку та аромату, як рис, тому в поєднанні з іншими продуктами може домінувати.

попередня статтяФіалки будуть квітнути протягом усього року: секрети догляду
наступна статтяЧи можна сіяти сидерати на зиму: відповідь агрономів
Диплом редакторки переміг диплом економістки, відкривши в душі любов до текстів, а не до розрахунків та формул. Авторка матеріалів для сайтів, блогів, інтернет-магазинів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я