...

Бред Пітт втратив десятки мільйонів фунтів через мітинги акторів в США

Підпишіться на нас:

Штучний інтелект починає наступати на п’яти багатьом індустрія. Через це багато людей можуть не просто менше заробляти, а взагалі втратити роботу. Жертвою штучного інтелекту став Бред Пітт.

Нагадаємо, що з 2 травня по 8 листопада поточного року в Америці відбувалися мітинги акторів, сценаристів, каскадерів і всіх інших спеціалістів, які приймають участь в створенні кінофільмів. Вони вимагали захисту від нейромереж.

Бред Пітт зараз працює над створення власного фільму під назвою Apex про ветерана  «Формули-1», який виходить з відставки, щоб займатися тренерською діяльністю. Над проєктом відомий актор працює разом з Джері Брукгаймером.

До липневого мітингу було записано кілька годин відеозаписів Гран-прі Великобританії в Сільверстоуні. Вони потрібні були, щоб зробити автентичні кадри для фільму та зекономити кошти. Проте після завершення мітингів акторів виявилося, що спонсорський договір для фільму змінився. Через це весь відзнятий матеріал не можна використовувати.

Бред Пітт

Для Бреда Пітта, як продюсера, та його команди це виявився справжній жах. Кадри, вартістю десятки мільйонів фунтів, втрачено. Apple Studios хоча й співчуває, але нічим допомогти не може. Коментарі щодо ситуації, яка виникла, з фільмом «Апекс» Бред Пітт наразі не коментував.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я