Деруни будуть схожі на пухкі пиріжки, якщо приготувати за цим рецептом

0
Деруни будуть схожі на пухкі пиріжки, якщо приготувати за цим рецептом
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Деруни можуть вражати. Вони будуть не просто картопляними оладками, а нагадуватимуть пухкі пиріжки. Саме такими ви їх зможете скуштувати. Повітряні, апетитні, ніжні та дуже смачні. Читайте детальніше рецепт далі у статті.

В чому секрет

Все досить цікаво та просто, але з рецепту, який ви знаєте, треба прибрати один інгредієнт. Тай ще один трохи зменшити в кількості.

Зверніть увагу на наступне правило: в терту картоплю не треба додавати сире яйце. Так, воно має функцію скріплення маси, але й одночасно позбавляє деруни ніжности, а вони перестають бути об’ємними.

Важливим моментом є кількість борошна, яку ви додаєте в тістову масу. Якщо вона вийшла не дуже рідка, то й без борошна можна обійтися. Або ж дивіться уважно, скільки саме додаєте.

Найсмачніше виходить, коли в масу для дерунів входять: картопля, цибуля, сметана і зовсім трохи борошна. На 10 картоплин візьміть 1-2 цибулини в залежності від розміру. Щодо сметани, то вистачить 1 столової ложки.

Спробуйте приготувати деруни за цими рекомендаціями. Буде неодмінно смачно!

попередня статтяЯк пригладити «пух» на волоссі під час укладання за допомогою хитрого трюка
наступна статтяЯк знищити гризунів без отрути за допомогою пляшки
Диплом редакторки переміг диплом економістки, відкривши в душі любов до текстів, а не до розрахунків та формул. Авторка матеріалів для сайтів, блогів, інтернет-магазинів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я