Як треба готувати кальмари, щоб вони не вийшли гумові на смак

0
Як треба готувати кальмари, щоб вони не вийшли гумові на смак
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Кальмари є відносно доступним продуктом серед морепродуктів. Салати з ними та закуски виходять дійсно смачними та мають попит, коли вони з’являються на столі. Головне — приготувати кальмари таким чином, щоб вони не були гумовими на смак.

Особливості технології приготування

Найкраще вибирати для приготування кальмари, які не заморожували. Це ідеальний варіант, але будемо виходити з того, що є. Якщо ви купуєте заморожених кальмарів, тоді вибирайте цілі тушки. Їх краще почистити вдома.

Ось тут настає ще один важливий момент, який полягає в правильному чищенні. Не робіть це з окропом. Це помилка його використовувати. Окріп зробить кальмари гумовими.

Відварювати потрібно в достатній кількості води. На 0,5 кг кальмарів треба 2 л води, яку підсолюють. Доведіть до кипіння , а потім відправляйте кальмари на 1-2 хвилини, але не довше.

Якщо дотримуватися цих рекомендацій, з кальмарами все буде добре. Вони не будуть гумовими. Головне — технологія приготування.

попередня статтяЯк доглядати за взуттям білого кольору
наступна статтяЯк доглядати за туєю, яка пожовтіла й почала всихати
Диплом редакторки переміг диплом економістки, відкривши в душі любов до текстів, а не до розрахунків та формул. Авторка матеріалів для сайтів, блогів, інтернет-магазинів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я