Як готувати каву в турці, щоб не зіпсувати її неправильною водою

0
Як готувати каву в турці, щоб не зіпсувати її неправильною водою
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Кава є одним з найароматніших та найпопулярніших напоїв в світі. Якщо ви не починаєте день з неї, тоді важко уявити, як у вас вистачає сил прокидатися та проявляти наснагу на весь робочий день.

Вода для кави

Не думайте, що можна набрати воду з-під крану та не зіпсувати каву. Суміші для дезінфекції, які входять до складу тої рідини, нейтралізують смак кави. Саме тому потрібно мати фільтр або озонатор.

Найдоступніший варіант — використовувати кип’ячену або відстояну воду. Також добре підходить бутельована та джерельна вода.

Звичайно, в домашніх умовах рідко хто вимірює кислотність. Якщо у вас з’явиться така можливість, ось показники, при яких кава буде зберігати свої смакові властивості: рН 6,5 до 7,5.

До речі, наповнювати турку водою також потрібно до певного місця. А саме до місця звуження. Так менший ризик, що кава встигне збігти до моменту, як ви це помітити.

попередня статтяВ театрі зіграли п’єсу «Ромео і Джульєтта» настільки реально, що випали з балкону
наступна статтяЯк відмити контейнер для порошку у пральній машині за допомогою простих засобів: господиням на замітку
Диплом редакторки переміг диплом економістки, відкривши в душі любов до текстів, а не до розрахунків та формул. Авторка матеріалів для сайтів, блогів, інтернет-магазинів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я