...

Картопля з салом та ще 6 несподіваних продуктів для здоров’я серця

Підпишіться на нас:

Захворювання серцево-судинної системи утримують перше місце за смертністю. Щоб серце функціонувало правильно, введіть ці продукти в раціон.

Раніше ми не могли й подумати, що сало корисне здоров’я! Проте це так. Вчені з’ясували: цей продукт містить арахідонову кислоту, яка входить до складу клітинних оболонок, а також інші мононенасичені кислоти, які допомагають розщеплювати «поганий» холестерин і стимулюють вироблення «хорошого». Лікарі називають добовою нормою сала шматочок 20 -30 грамів.

Насіння

Насіння гарбуза та соняшника є цінним джерелом незамінних жирних кислот, які захищають серце та судини. Крім того, насіння містить вітамін Е, що уповільнює старіння, а також магній і цинк, які сприяють злагодженій роботі серця.

Кава

Сучасні наукові дослідження продовжують розвінчувати міфи про продукти, які раніше вважалися шкідливими. Взяти бодай каву. Буквально кілька років тому лікарі лякали серцевих хворих. А сьогодні вчені з Сіднейського університету виявили в кавових зернах корисні поліфеноли, які мають антиоксидантну, протизапальну та кардіозахисну дію. Для досягнення оздоровчого ефекту рекомендується випивати до трьох філіжанок на день.

Помідори

Якщо бажаєте, щоб ваше серце працювало як годинник, обов’язково їжте помідори, а страви приправляйте томатною пастою. Ці продукти містять лікопін, який необхідний для профілактики серцево-судинних захворювань та активного кровотворення.

Картопля

Зовсім недавно картопля була справжньою страшилкою для адептів правильного харчування. Проте дієтологи із сучасним підходом реабілітували цей поживний овоч. Але, щоб отримати максимум користі, картопля має бути свіжою (зібраною не більше двох місяців тому) і приготовленою в мундирі. Картопля містить багато калію, вітамінів В6, В1, В2 і С, за рахунок чого зміцнює серцевий м’яз.

Банани

Поряд із картоплею банани також є найціннішим джерелом калію та магнію, корисного для серця, м’язів та судин. Недарма його завжди включають до дієти для спортсменів. З’їдайте 1-2 банани на день і будьте здорові!

Йогурт

Корисний саме йогурт із нормальною жирністю, а не знежирений. Він багатий вітамінами групи В, кальцієм і калієм, які необхідні для підтримки здоров’я серця. Дві порції натурального йогурту на день зміцнять судини, знизять рівень шкідливого холестерину та нормалізують цукор у крові.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я