Для чого сипати сіль в тісто для сирників: господиням на замітку

0
Для чого сипати сіль в тісто для сирників: господиням на замітку
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Смачні сирники виходять не з першого разу. Це з досвідом вже приходить, щоб вони були ідеальні кожен раз. Насамперед все залежить від якості продуктів.

В стандартному рецепті є кисломолочний сир, яйця, борошно, цукор, іноді манна крупа. І в деяких випадках рекомендують ще додавати сіль, але тут в багатьох виникає питання доцільності.

Подробиці

Не всі кулінари погоджуються з тим, що в тісто треба додавати сіль. Насамперед цей інгредієнт допомагає збалансувати смак. Але є більш важлива місія, яка покладається на сіль.

При нагріванні сир повинен плавитися. Тоді сирники не розвалюються і получаються не такі сухі на смак. І сіль є саме тим компонентом, який сприяє цьому плавленню при нагрівнні.

Можете сміливо додавати дрібку. Однорідна сирна маса буде краще тримати форму та пропікатися. Зверніть увагу на пропорцію. Дрібка солі на 200 г кисломолочного сире буде цілком достатньою.

попередня статтяЧому фіалка не цвіте цілий рік: питання до ґрунту
наступна статтяЧому коріння орхідеї вилазить з горщика
Диплом редакторки переміг диплом економістки, відкривши в душі любов до текстів, а не до розрахунків та формул. Авторка матеріалів для сайтів, блогів, інтернет-магазинів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я