Як правильно білити дерева восени

0
Як правильно білити дерева восени
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Мало хто не знає, що білити дерева треба не тільки навесні і для краси, а й восени для користі та захисту на зиму. Тому нагадаємо й ми, як правильно це зробити, щоб не спалити кору.

Подробиці

Іноді садівники стверджують, що білити потрібно лише дорослі дерева, адже вапно може спалити ніжну кору саджанців.

Проте побілка восени молоденьких одно-дворічних дерев і саджанців водоемульсійною або водно-дисперсійною фарбою їм не зашкодить, а якщо ви хочете все ж білити дерева вапном, то для молодняка доцільно приготувати менш концентрований склад.

Шар побілки не має бути занадто товстим: якщо він після висихання почне відшаровуватися, значить, дерево доведеться перебілити. Товщина побілки має бути не більше 2-3 мм, сама суміш повинна бути однорідною, без грудок і сніжно-білою.

Якщо побілка яблунь, груш, абрикосів і слив у вашому саду здійснюватиметься двічі на рік, дерева рідше хворітимуть, їхня декоративність, врожайність і якість плодів підвищаться, а найважливіше те, що вони житимуть набагато довше.

попередня статтяЧому не вийшло приготувати соковиті голубці: 3 розповсюджені помилки
наступна статтяЯк приготувати багато котлет з залишків фаршу: господиням на замітку
Копірайтерка, що має 2 вищі освіти, 2 дітей, 1 кота, а також почуття гумору та досвід, як садити, сапати, полоти, колоти, готувати, відмивати тощо. Другий рік ділиться з читачами ProstoWay досвідом власним, народним і з просторів Інтернету.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я