Чи потрібно викопувати лілії на зиму: дачникам на замітку

0
Чи потрібно викопувати лілії на зиму: дачникам на замітку
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Лілії досить ніжні рослини, проте мають стійкість до холодів. Цибулини в землі бояться не пониження температури, а неймовірну вологість, яка з’являється з настанням осені. Від неї страждають всі цибулеві на клумбах.

Подробиці

Тривала холодна та волога осінь дійсно несе небезпеку для лілій. Вони можуть згнити. До речі, зимою цибулини на клумбах дуже люблять миші. Для них вони дуже смачні. Весною можете не побачити нових квітів, тому не дивуйтеся.

Велике значення має зима в плані пониження температури. Якщо холоди помірні, то лілії можуть витримати. При сильних морозах цибулини будуть знищені. Саме тому дачники викопують їх.

Якщо ви вирощуєте ранні сорти лілій, тоді їх рекомендують викопувати в вересні. З пізніми сортами не поспішайте. Їх можна тримати на клумбах до кінця вересня.

Викопані цибулини потрібно промити, обробити від інфекцій та шкідників та просушити. Зберігати лілії потрібно при постійній низькій плюсовій температурі. Якщо порушити температурний режим, то цибулини можуть пустити пагони та коріння.

Імітувати холодну осінь можна в холодильнику. Насипте в невелику ємність торф, туди покладіть цибулини та поставте в холодильник на зберігання. Навесні у вас буде готовий посадковий матеріал.

попередня статтяЩо приготувати з цвітної капусти, щоб було апетитно та з соусом
наступна статтяВипічка з тіста буде пишною на наступний день, якщо додати один інгредієнт
Диплом редакторки переміг диплом економістки, відкривши в душі любов до текстів, а не до розрахунків та формул. Авторка матеріалів для сайтів, блогів, інтернет-магазинів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я