Чи можна грибний бульйон зробити світлим: чому він темніє

0
Чи можна грибний бульйон зробити світлим: чому він темніє
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Питання про прозорість бульйону досить спірне. Чому він повинен бути обов’язково саме таким. Насправді, він може бути і темним. Особливо, коли мова йде про грибний. В прагненні приготувати бульйон прозорим першу воду після закипання навіть зливають, але це роблять з м’ясом чи птицею. Якщо вилити грибний, то про смак та аромат можна забути.

Гриби потребують мінімум часу для термічної обробки. Саме тому зливати бульйон після закипання не рекомендується. Повторно такий вже не вивариться.

Подробиці

Якщо перед вами в будь-якому випадку стоїть завдання прозорого бульйону в супі з грибами, тоді потрібно діяти покроково. Спочатку зваріть звичайний бульйон, додайте все потрібне для страви, а наприкінці вже покладіть окремо відварені гриби.

Мінус такого супу полягає в тому, що гриби в ньому будуть, а смак — ні. Його потрібно буде доповнювати спеціями, іншими продуктами. На крайній випадок, варіть суп тільки з білими грибами, щоб він залишився максимально світлим. Смачного!

попередня статтяЯк зробити укриття для гортензії, щоб добре перезимувала
наступна статтяЩо можна удобрити попелом на ділянці восени: поради дачникам
Диплом редакторки переміг диплом економістки, відкривши в душі любов до текстів, а не до розрахунків та формул. Авторка матеріалів для сайтів, блогів, інтернет-магазинів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я