Чи можна заморозити мандарини: що з ними потім робити

0
Чи можна заморозити мандарини: що з ними потім робити
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Заморожувати овочі та фрукти — відмінний спосіб заготівлі сезонних продуктів. В певний момент так зручно дістати щось смачне. Переважно всі заморожують рибу, м’ясо, різні напівфабрикати, а от про мандарини особливо чути не доводилось. Цікаво, що з ними можна робити після розморожування.

Подробиці

Мандарини потребують правильної температури для зберігання. Недостатньо просто їх покласти в холодильник. Оптимальна температура становить від +2 до +6 градусів при вологості до 80%. При зниженні показника нижче +2 градуси на шкірці мандаринів з’являються плями з подальшим псуванням.

Але для тривалого зберігання мандарини можна заморожувати. Розберіть плоди на скибки та розкладіть в морозильній камері. Коли вони заморозяться, тоді їх можна перекласти в пакет на зберігання.

Чому потрібно очищеними відправляти в морозилку? Бо після розморожування зняти шкірку з плодів буде вкрай важко. Зберігати мандарини таким чином можна до  6 місяців. Зі свіжими, звичайно, не до порівняння, проте для компотів, морозива чи желе підійде добре.

попередня статтяПісний плов, який буде смачнішим за м’ясний
наступна статтяЯк ефективно відчистити чайник від нальоту та жиру: незвичайні способи
Диплом редакторки переміг диплом економістки, відкривши в душі любов до текстів, а не до розрахунків та формул. Авторка матеріалів для сайтів, блогів, інтернет-магазинів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я