Чи можна використовувати популярну кокосову олію для смаження

0
Чи можна використовувати популярне кокосове масло для смаження
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Хоча кокосова олія стала постійно з’являтися в кулінарному просторі, про неї часто чути, але вона залишається на других ролях після вершкового масла та соняшникової олії. Коли говорять про котлети, відбивні, картоплю, овочі незвично чути про застосування кокосового аналога. І на це є причини.

Подробиці

Рафінована соняшникова олія не пахне при смаженні. А це є суттєва перевага, коли мова йде про звичайні страви, які всі ми щодня споживаємо. Будемо відверті і про фінансову сторону питання. Кокосова значно дорожче обійдеться, щоб на ній масово смажити.

В фудблогах часто наголошують, що соняшникова олія більш шкідлива. А кокосове масло чи олія в правильному харчуванні в пріоритеті. При бажанні та можливості можна перейти на неї. Тільки потрібно комбінувати з продуктами, яким не зашкодить приємний екзотичний аромат. До сирників та млинців ідеально підходить.

Є нюанс в виборі. Кулінари рекомендують вибирати рафіновану олію з кокосів. Вона має вищу точку диміння, яка понад 230 градусів. Якщо не нагрівати сковороду до максимально можливих температур, в процесі смаження не будуть утворюватися шкідливі речовини. Якщо ви занадто сильно нагріли олію, вона почне диміти.

попередня статтяДля чого збирати кавову гущу городникам
наступна статтяНайсприятливіші дні листопада для дачних та садових робіт: посівний календар 2023
Диплом редакторки переміг диплом економістки, відкривши в душі любов до текстів, а не до розрахунків та формул. Авторка матеріалів для сайтів, блогів, інтернет-магазинів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я