...

Чи можна використовувати популярну кокосову олію для смаження

Підпишіться на нас:

Хоча кокосова олія стала постійно з’являтися в кулінарному просторі, про неї часто чути, але вона залишається на других ролях після вершкового масла та соняшникової олії. Коли говорять про котлети, відбивні, картоплю, овочі незвично чути про застосування кокосового аналога. І на це є причини.

Подробиці

Рафінована соняшникова олія не пахне при смаженні. А це є суттєва перевага, коли мова йде про звичайні страви, які всі ми щодня споживаємо. Будемо відверті і про фінансову сторону питання. Кокосова значно дорожче обійдеться, щоб на ній масово смажити.

В фудблогах часто наголошують, що соняшникова олія більш шкідлива. А кокосове масло чи олія в правильному харчуванні в пріоритеті. При бажанні та можливості можна перейти на неї. Тільки потрібно комбінувати з продуктами, яким не зашкодить приємний екзотичний аромат. До сирників та млинців ідеально підходить.

Є нюанс в виборі. Кулінари рекомендують вибирати рафіновану олію з кокосів. Вона має вищу точку диміння, яка понад 230 градусів. Якщо не нагрівати сковороду до максимально можливих температур, в процесі смаження не будуть утворюватися шкідливі речовини. Якщо ви занадто сильно нагріли олію, вона почне диміти.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я