Як заморозити гриби на зиму без термічної обробки

0
Як заморозити гриби на зиму без термічної обробки
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Найпростіше з домашньої заготівлі — заморожувати гриби на зиму. Так, потрібно мати час на поїздку в ліс, пошук, збирання. Потім стоїть завдання перебрати та почистити від бруду, піску. Можна просто купити гриби, якщо хочете зекономити час.

Подробиці

Для заготівлі на зиму підходять виключно хороші гриби, тому всі екземпляри з хробаками або зіпсовані потрібно буде видалити. Зокрема, треба пам’ятати, що не рекомендується збирати гриби обабіч доріг.

Перебрані гриби промийте водою, якщо вони в піску та землі. Роблять це швидко, щоб гриби якнайменше ввібрали воду. Потім викладіть їх на серветку. Коли гриби просохнуть, тоді розкладіть їх на підносі.

Якщо гриби великі за розміром, їх можна поділити на менші частини. Тепер їх можна переміщати в морозилку. Розкладайте окремо, щоб вони не злиплися. А через кілька годин можна буде зібрати грибні льодяні камінці та розфасувати по пакетах.

Якщо гриби достатньо чисті та потребують тільки сухого очищення, можна просто без промивання у воді відправляти на заморожування.

попередня статтяЯк можна продовжити цвітіння герані
наступна статтяЯк видалити пляму від слайма з м’яких меблів
Диплом редакторки переміг диплом економістки, відкривши в душі любов до текстів, а не до розрахунків та формул. Авторка матеріалів для сайтів, блогів, інтернет-магазинів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я