Цей симптом кричить про найсильніший стрес: його легко сплутати з чимось іншим

0
Цей симптом кричить про найсильніший стрес: його легко сплутати з чимось іншим
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Ми далеко не завжди можемо правильно інтерпретувати сигнали від свого організму і зрозуміти, якої саме допомоги він від нас чекає. Навіть банальний стрес, пов’язаний із завалом на роботі чи іншими подіями у житті, може проявляти себе по-різному залежно від випадку.

Наприклад, одним із нетипових симптомів нервової напруги є кашель, який у свою чергу пов’язаний зі збоєм у роботі ШКТ. Заплуталася? Давай розбиратись!

Справа в тому, що на тлі стресу часто виникає спазм гладкої мускулатури. З цієї причини в особливо напружені моменти в тебе може не тільки боліти живіт, а й першити в горлі. Все це наслідки мимовільного скорочення м’язів гортані, сухості глотки через знижене слиновиділення та порушення носового дихання.

Насправді ти можеш відчувати, як у горлі утворюється ком, який змушує тебе часто кашляти. У такі моменти люди зазвичай списують все на банальну застуду і намагаються позбавитися проблеми зовсім не тими способами. Не поспішай і проаналізуй свій стан, а краще постарайся виключити зі свого життя порожні переживання і по можливості звернися до лікаря.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я