До яких температур восени можна висаджувати саджанці: не всі про це знають

0
До яких температур восени можна висаджувати саджанці: не всі про це знають
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Виконувати роботи з саджанцями рекомендують восени. В цей час найбільший вибір, тож можна знайти найкращі. Весною з цим суттєві складнощі, коли доводиться вибирати просто з того, що залишилося з осені.

Після придбання саджанця потрібно визначитися з місцем для його майбутнього «проживання» та звернути увагу на температуру повітря. Саме від цього залежить, наскільки вдало пройде процедура висаджування та приживання.

Подробиці

Не всі знають, але дійсно температурний режим має важливе значення. Оптимальна денна температура в осінні дні +12-18 градусів. Ночі повинні бути в межах +5-10 градусів.

Важливо, щоб температура була в оптимальному діапазоні не тільки при висаджуванні, але й кілька тижнів потому. Бажано вибрати час, коли будете впевнені, що в наступні 3-4 тижні не похолодає, а позначки градусника не опустяться нижче 0. В цьому випадку вони зможуть вкорінитися.

Допоможіть рослині адаптуватися. Для цього потрібно в яму додати родючого ґрунту, добрив, а зверху замульчувати. Це захистить молоду рослину від вимерзання в зимовий період.

попередня статтяСпробуйте запекти картоплю саме так: що додати для ресторанного ефекту
наступна статтяЯк приготувати вівсяне печиво на кефірі: корисний та простий смаколик
Диплом редакторки переміг диплом економістки, відкривши в душі любов до текстів, а не до розрахунків та формул. Авторка матеріалів для сайтів, блогів, інтернет-магазинів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я