Як доглядати лаванду: з цією інструкцією більше не буде проблем

0
Якщо хочете посадити лаванду, варто знати ці правила
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Навряд чи якийсь дачник відмовиться від насолоди мати кущик лаванди на своїй ділянці.

Однак виростити її не так просто, тому якщо ви хочете досягти поставленої мети, варто враховувати кілька правил.

Подробиці

Насамперед, варто відзначити, що лаванда відноситься до культур, насінню яких потрібна стратифікація, тобто технологічна витримка в холоді.

Як варіант – просто посіяти лаванду під зиму, але краще буде, якщо ви приберете насіння в холодильник, а в лютому посієте його на розсаду.

Якщо ж ви надаєте перевагу отримати лаванду живцюванням від маточного куща, взятий матеріал вийде вкорінити швидше, якщо ви залишите його на зберігання у вермикуліті, який, у свою чергу, варто удобрити “Корневіном”.

Висадку молодих лаванд варто проводити восени чи навесні, коли не буде загрози їхнього пригнічення посухою. Це правило стосується висадки і в тому випадку, якщо ви купили повноцінну дорослу розсаду.

Загалом догляд за лавандою не вирізняється складністю. Головне, що варто запам’ятати, так це те, що лаванда не виносить перезволоження і потребує стрижки – навесні, після цвітіння та восени.

попередня статтяЯк вибрати ідеальний гарбуз у магазині: на що звернути увагу
наступна статтяЯка кімнатна рослина вважається невибагливою: це не кактус
Закінчила Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, факультет журналістики. Головний редактор розділів “Краса”, “Лайфстайл”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я