Грошові стрижки у листопаді: 5 найкращих днів місяця для запису до перукаря

0
Грошові стрижки у листопаді: 5 найкращих днів місяця для запису до перукаря
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Деякі дні місячного циклу найкраще підходять для стрижки волосся. В астрології такі моменти називаються днями грошових стрижок. У ці дати підвищується фінансовий успіх, тому їх варто знати під час запису в салон краси.

Астрологи впевнені, що місяць впливає не лише на магнітне поле землі, а й на різні події у нашому житті. Прийнято вважати, що деякі дні місячного циклу найкраще підходять для залучення щастя, багатства та удачі, тоді як інші періоди уникають термінових справ. Саме з цієї причини багато жінок вважають за краще ходити до салонів краси, спираючись на рекомендації місячного календаря.

У деякі моменти місячного циклу найбільше сприятливо проводити маніпуляції з волоссям — і, особливо, стригтися. Тому найенергетичніші моменти місячного місяця прийнято називати «днями грошових стрижок».

Астрологи пов’язують б’юті-маніпуляції у «дні грошових стрижок» з підвищенням успіху в кар’єрному та фінансовому плані. Йдеться про 5 та 27 добу кожного місячного місяця. У листопаді 2023 року ці дні припадають на 10 та 18 число. 10 листопада випадає на 27 місячну добу, а 18 – на 5 добу нового місячного циклу.

Якщо цей час тобі не підходить для походу до перукаря, але порушувати рекомендації астрологів не хочеться, можеш вибрати сприятливі періоди з схожою енергетикою. Наприклад, в астрології особливо цінується 14 день місячного циклу, оскільки він примножує все хороше життя. У листопаді-2023 цей день припадає на 27 число. А позитивному впливу на кар’єру сприяють процедури, проведені у 21 та 22 місячну добу. Такі дні випадають на 4 та 5 листопада, і це особливо зручно, адже ці дати ще й випадають на вихідні.

попередня статтяЯк вибрати не терпку хурму: поради досвідчених кулінарів
наступна статтяЯк зберегти бульби жоржин до весни
Я - головний редактор сайту ProstoWay. З великим інтересом вивчаю тему здорового харчування, спорту, психології та одночасно стежу за поп-культурою, модою та б'юті-трендами. Обожнюю кулінарію, свій перший борщ і бісквіт приготувала в 10 років, відтоді готую кожного дня. А зараз радую смачними і корисними стравами свою сім'ю і з великим задоволенням поділюсь рецептами та кулінарними хитрощами з вами.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я