...

Ці п’ять звичок призводять до раннього старіння губ: думка косметологів

Підпишіться на нас:

Косметологиня розповіла, від яких буденних речей тобі краще відмовитись заради гарних губ!

Переступаючи певний віковий рубіж, жінки в першу чергу починають помічати зрадницькі зморшки на лобі та в районі міжбрівки, не усвідомлюючи, що нарівні з ними старіють і губи. Процес цей, до речі, є цілком природним, проте його можуть прискорити певні фактори.

Нещодавно лікарка-дерматокосметолог Роза Герліані назвала поширені жіночі звички, які змушують наші губи швидше покриватися зморшками.

До них увійшло куріння, що провокує мутацію клітин і прискорююче старіння, а також часте облизування губ, через яке утворюються тріщини, лущення та неприємне почуття стягнутості.

«Уся справа у мікробіоті. Співвідношення бактерій у шлунково-кишковому тракті може викликати сухість губ і навіть заїди. А разом із слиною ці бактерії легко потрапляють на ділянку губ», — пояснила лікарка.

Губи також піддаються передчасному старінню, якщо ти неправильно підбираєш косметику і занадто часто користуєшся помадами, що висушують тонку та чутливу шкіру в цій зоні.

Забуваєш наносити на губи засоби з SPF у теплу пору року, а в холодну нехтуєш поживними бальзамами на основі олій? Тоді ти теж припускаєшся помилки і робиш губам ще гірше. Зберегти їх молодими, чуттєвими та пружними допоможе лише грамотний догляд та відмова від цих шкідливих звичок.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я