Квашена капуста та утворення піни: знімати чи ні

0
Квашена капуста та утворення піни: знімати чи ні
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

В процесі квашення капусти утворюється піна. І тут виникає питання щодо потреби її знімати. Думки з цього приводу.ю як завжди, розділяються. Зрештою, заготовлену капусту можна зіпсувати, якщо не знати особливості процесу та деякі секрети.

Подробиці

Коли ви заклали капусту в банки та стартувало квашення, перших кілька днів за нею потрібно спостерігати. Не закривайте герметично ємність, бо в капусти виділяється газ, а він повинен виходити.

Запасіться керамічним ножем чи дерев’яною паличкою. Вони вам знадобляться, щоб протикати втрамбовану капусту. Протикайте до самого дна банки.

І питання щодо піни, яка утворюється на поверхні. Так, її треба знімати. Щоденно. Ігнорування цих порад призведе до втрати хрумкості, аромату, смаку. Коли капуста перестане бродити, то й піна припине утворюватися. Тоді переставляйте капусту на зберігання, а потім насолоджуйтеся смачною заготовкою.

попередня статтяЯкий розмір цибулі обрати для того, щоб садити на зиму
наступна статтяЯк виростити в горщику 1 кг зеленої цибулі за 2 тижні
Диплом редакторки переміг диплом економістки, відкривши в душі любов до текстів, а не до розрахунків та формул. Авторка матеріалів для сайтів, блогів, інтернет-магазинів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я