Як підживити ремонтантну полуницю на зиму

0
Як підживити ремонтантну полуницю на зиму
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Ремонтантна полуниця стала для багатьох улюбленицею, адже родить декілька разів на рік і радує щедрим врожаєм. Для того, щоб новий сезон теж дав розкішний врожай ягід, треба підготувати полуницю до зими.

Подробиці

У листопаді підживлювати полуницю азотними добривами не потрібно, адже вони стимулюють ріст нового листя, що не рекомендується в цей період. Якщо ви не підживили кущі відразу після плодоношення, то розсипте на грядці перегній, який буде і мульчею, і джерелом корисних елементів живлення для полуниці.

З готових добрив можна використовувати фосфорно-калійні комплекси з позначкою «Осінь»: вони мають збалансовані всі поживні елементи, тож ви не зашкодите полуничним кущам. Якщо під рукою немає таких добрив, то розсипте по міжряддях звичайний попіл – це відмінне джерело калію для рослин.

попередня статтяЦя звичка вихідного дня може бути причиною набору ваги,позбудься її якнайшвидше
наступна статтяЧому патчі не можна тримати на повіках більше 20 хвилин
Копірайтерка, що має 2 вищі освіти, 2 дітей, 1 кота, а також почуття гумору та досвід, як садити, сапати, полоти, колоти, готувати, відмивати тощо. Другий рік ділиться з читачами ProstoWay досвідом власним, народним і з просторів Інтернету.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я