Як доглядати за часником, щоб він ніколи не пожовтів на грядці

0
Як доглядати за часником, щоб він ніколи не пожовтів на грядці
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Часник добре росте на грядці без особливих дій по догляду, проте певні потреби рослина має. Підвищити шанс отримати хороший врожай можна, якщо дотримуватись хоча б мінімальних правил в вирощуванні.

Подробиці

Іноді часник так гарно росте, зеленіє, а в певний момент починає жовтіти. Якщо це сталося занадто рано, потрібно рятувати ситуацію.

Досвідчені дачники говорять, що причиною раннього пожовтіння може бути відсутність регулярного поливу. Особливо, коли на вулиці спекотна погода. Сухий ґрунт суттєво шкодить часнику.

Ще одна причина, якщо немає шкідників та інших хвороб, дефіцит поживних речовин. Врятувати ситуацію можна за допомогою внесення фосфору, калію та азоту. Добриво вирівняє дефіцити та часник прийде до норми.

Часник добре реагує на полив з сечовиною та аміачною селітрою. Як варіант, можна полити розчином з нашатирним спиртом. Для цього розчиніть у воді на 10 л 3 ст.л. нашатирю.

Бажаємо, щоб ваш врожай завжди був щедрим та здоровим!

попередня статтяЛісові гриби можна не заморожувати, а зробити грибне рагу на зиму
наступна статтяЧи можна спекти пиріг без яєць та молока
Диплом редакторки переміг диплом економістки, відкривши в душі любов до текстів, а не до розрахунків та формул. Авторка матеріалів для сайтів, блогів, інтернет-магазинів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я