6 істин про схуднення, які має знати кожна жінка

0
6 істин про схуднення, які має знати кожна жінка
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Ти напевно чула, що схуднути та утримати нову вагу не так і легко. Однак розуміння, чому, допоможе тобі досягти мети.

Поглянь у вічі цим фактам — їх слід знати кожній жінці, яка хоче стати стрункішою.

Істина перша: твоє тіло працює проти тебе

Як показують дослідження, втрата ваги призводить до зниження рівня лептину — гормону, який відповідає за почуття ситості, та вироблення більшої кількості греліну, який стимулює почуття голоду. Іншими словами, тобі не здається: коли ти худнеш, тобі більше хочеться їсти, і тому тримати дієту стає все складніше і складніше.

Істина друга: простих рішень не існує

Рецептурні препарати для схуднення коштують дорого, можуть мати неприємні побочки і підходять не всім. Екстремальні дієти шкодять метаболізму та у довгостроковій перспективі призводять до набору ваги. Приготуйся бути терплячою і дотримуйся медичного правила, згідно з яким нормально втрачати не більше 0,5% ваги на тиждень.

Істина третя: лише вправи не допоможуть

Ти можеш інтенсивно тренуватися годину, а потім повернути всі витрачені калорії, з’ївши один протеїновий батончик. Неможливо схуднути, не змінивши раціон — тобі доведеться обмежити кількість їжі і відмовитися від деяких продуктів — наприклад, ультра-оброблених.

Істина четверта: БАДи не працюють

Обіцянки, що одна маленька капсула змінить твій метаболізм, завжди обман: огляд 1700 досліджень добавок та альтернативні методи лікування ожиріння показав, що немає жодних переконливих доказів, що вони допомагають скинути вагу.

Істина п’ята: дієти, яка підходить усім, не існує

Твій організм унікальний: те, що підійшло твоїй подрузі, колезі чи сестрі, може не підійти тобі. Доведеться витратити час, щоб знайти систему харчування, яка працює у твоєму випадку і якій ти можеш слідувати.

Істина шоста: не дієта, а спосіб життя

Щоб змінити вагу, недостатньо змінити своє життя на певний час. Нової стратегії поведінки доведеться дотримуватись усі наступні роки, інакше ти повернеш скинуті кілограми дуже швидко. Так що ніколи не використовуй дієти, які не готові зробити своїм раціоном назавжди, і вибирай той вид фітнесу, яким ти займаєшся заради задоволення, а не щоб схуднути.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я