Що посадити на ділянці, щоб позбавитися від будяків

0
Що посадити на ділянці, щоб позбавитися від будяків
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

З будяками можна боротися не лише сапкою та прополювання, гербіцидами. Є інший метод, який тісно пов’язаний з проведенням осінніх робіт на ділянці. В цей час добре висадити певні рослини для боротьби з надокучливими будяками. Про це й поговоримо більш детально.

Подробиці

Найкращий варіант скористатися користю сидератів. Ця група рослин є справжніми помічниками на городі. Сидерати використовувати набагато краще, ніж готові хімічні засоби з потенціальною шкодою для ґрунту.

Сидерати можуть стримати ріст будяків. В цьому їх велика сила. Залишається тільки вибрати потрібні. Можемо запропонувати такі:

  • конюшина;
  • фацелія;
  • віка.

Ці сидеративні рослини не тільки стримують будяки, вони ще й морозостійкі. Окрім того, можна висадити горох з гірчицею.

Ближче до зими сидерати треба скосити та перекопати з ґрунтом. Це додатково дасть запас поживних речовин, тож весною не треба буде вносити добрива в більшій кількості. Зрештою, можна й не скошувати. В будь-якому випадку вони перегниють. Користь дачникам та ґрунту — переваги сидератів.

попередня статтяПухкий шоколадний бісквіт: правильні пропорції в перевіреному рецепті
наступна статтяЗапіканка буде пишна та ніжна, якщо замінити борошно на інший продукт
Диплом редакторки переміг диплом економістки, відкривши в душі любов до текстів, а не до розрахунків та формул. Авторка матеріалів для сайтів, блогів, інтернет-магазинів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я