Перелік рослин, які квітнуть восени: п’ять популярних сортів

0
Перелік рослин, які квітнуть восени: п'ять популярних сортів
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Пам’ятаєте, в дитинстві всі грали в гру з м’ячиком: «Назви 5 речей». І одне з питань було про квіти. Потрібно було назвати 5 назв квітів. Якщо спитати дачників про можливих 5 сортів квітів, які квітнуть восени, то не всі зможуть швидко дати відповідь. Пропонуємо вам невеликий перелік квітів, які здатні радувати вас своїми кольорами та бутонами протягом осінніх місяців.

Популярні квіти

Звичайно найперше на думку приходять варіанти з хризантемами та айстрами. Вони прекрасні, хоча багатьма вже сприймаються як звичайні. Популярність та доступність не робить з них аутсайдерів. Але є ще кілька цікавих сортів.

Безчасник або пізньоцвіт

Яскравий настільки, що не помітити його неможливо. Ботанічна назва — Колхікум Tenorii. Квітка любить сонячні ділянки з мереживною тінню та легкі садові ґрунти. Зверніть увагу, що рослина отруйна.

Лобелія ерінус

Рослина належить до однорічних. Квіти можуть бути різноманітних кольорів. Лобелія любить тепло, тому для цвітіння потрібна тепла осінь. А ще треба періодично оглядати рослину на наявність сухих квітів. Їх треба забирати з куща, щоб продовжити цвітіння.

Антиринум

В народі квітку називають левиний зів. При виборі правильного сорут можна бачити прекрасне цвітіння не тільки літом, але й восени. В будь-якій клумбі з’явиться місце для цієї квітки.

Станом на сьогодення, відомо біля 50 різновидів сортів антиринуму. Може вирощуватися як самостійна рослина, так і в поєднанні з іншими рослинами в композиції.

попередня статтяЯк смачно приготувати манну кашу, від якої не відмовиться навіть вередлива дитина
наступна статтяШвидкий рецепт маринованих печериць: закуска на всі часи
Диплом редакторки переміг диплом економістки, відкривши в душі любов до текстів, а не до розрахунків та формул. Авторка матеріалів для сайтів, блогів, інтернет-магазинів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я