Що таке техніка “місток” і як вона допомагає заснути та допомогає навіть дітям

0
Що таке техніка
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Цей спосіб допоможе тобі заснути без тривалого підрахунку баранчиків! Спробуй його і не встигнеш помітити, як царство Морфея прийме тебе до своїх обіймів. І ніякого безсоння!

Стрес, стрес, стрес… Іноді здається, що це наш головний супутник. Після важкого дня досить складно заснути: робочі моменти не виходять з голови. А ще ми можемо годинами «розколупувати» душевні рани, прикидаючи, як краще було відповісти в тій самій суперечці ще минулого року. Який тут сон! До ранку можна прокрутитися в ліжку.

Спеціально для таких випадків сомнологи вигадали техніку під назвою «місток». І ні, це не спортивна вправа. Така методика підходить навіть дітям і допомагає налагодити режим дня.

Основна ідея «містка» полягає в тому, щоб створити плавний і спокійний перехід від безсоння до сну.

Не варто йти в ліжко одразу після того, як ти вимкнула ноутбук чи подивилася телевізор. Натомість необхідно придумати спокійний ритуал, який повторюватиметься щодня і служить своєрідним сполучним елементом між звичною активністю та сном. Саме цей «місток» і викличе у твоїй свідомості прямі асоціації з переходом на сон і допоможе мозку зрозуміти, що настав час відпочивати.

Спробуй проводити хоча б 30-хвилинну практику щодня. Як «місток» можна використовувати різні спокійні заняття: читання книги, прослуховування музики, ванну з ароматичними оліями або медитацію. Головне, щоб це була дія, що повторюється щодня. Принаймні протягом одного тижня.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я