Які вибрати рослини для створення зеленої огорожі: поради з ландшафтного дизайну

0
Які вибрати рослини для створення зеленої огорожі: поради з ландшафтного дизайну
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Якщо ви хочете бачити на ділянці гарну огорожу, але не зі штучних матеріалів, тоді потрібно звернутися до досвіду ландшафтного дизайну. Не поспішайте закупляти все, що радять друзі та сусіди.

Для початку потрібно визначитися, яку саме огорожу ви будете формувати: формованим, який вільно росте, низький чи високий. Тоді вже під основну ідею треба підбирати відповідні рослини.

Якщо буде огорожа, яку треба буде стригти, рослини апріорі повинні бути здатні втримувати задану форму. Важливо, щоб рослини швидко нарощували зелену масу після стрижки та могли рости в умовах щільної посадки.

Найбільше таким вимогам відповідають кущі з великою кількістю зелені. Вони здатні зберігати декоративність листя протягом всього сезону та аж до осені.

Звичайно, треба згадати і про мінуси. Вони також є. За зеленою огорожею потрібно постійно доглядати. А це означає, що треба придбати інструменти та виділяти час на стрижку, підживлення.

Якщо ви вибираєте рослини для огорожі у стилі вільного зростання, тоді надайте перевагу рослинам, які цвітуть. Сама природа вже все зробила, щоб вони були прекрасні. Єдиний мінус полягає в тому, що для неї треба більше місця.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я