Як правильно підживити фіалки

0
Яке освітлення потрібне фіалкам: причина, через яку квітка може загинути
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Фіалки радують нас своїми барвистими та ароматними квітами цілий рік.

Але для того щоб вони були здоровими та красивими, їм потрібен правильний догляд та підживлення.

Які добрива найкраще підходять для фіалок?

Мінеральні добрива

Мінеральні добрива – це спеціальні препарати, які містять необхідні для рослин елементи, такі як азот, фосфор, калій та інші.

Мінеральні добрива можна придбати в магазинах або замовити в інтернеті. Для фіалок краще вибирати комплексні добрива, які призначені спеціально для них або інших квітучих рослин.

Органічні добрива

Органічні добрива – це натуральні продукти, які містять корисні для рослин речовини.

Органічні добрива можна зробити самостійно з доступних інгредієнтів, таких як чай, кава, яєчна шкаралупа, бананова шкірка та інші. Для фіалок краще вибирати слабкі органічні добрива, які не будуть перевантажувати рослину та не викличуть гниття коріння.

Як і коли годувати фіалки

Удобрювати фіалки потрібно регулярно, але не часто. Зазвичай рекомендується робити це раз на два тижні в період активного росту та цвітіння, тобто з весни до осені. Взимку ж годувати фіалки не потрібно, оскільки вони переходять у стан спокою.

Удобрювати фіалки потрібно тільки після поливу, коли ґрунт вологий, але не мокрий. При цьому потрібно дотримуватись дозування добрив, вказаної на упаковці або в рецепті.

Щоб фіалки цвіли красиво і здорово, їм потрібне підживлення. Для цього можна використовувати мінеральні або органічні добрива, дотримуючись дози та часу.

попередня статтяЯк приготувати млинці: перевірений рецепт
наступна статтяЧому фарш після приготування залишається червоним: помилка, яку припускаються господині
Закінчила Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, факультет журналістики. Головний редактор розділів “Краса”, “Лайфстайл”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я