Чому фарш для котлет виходить кислим: господиням на замітку

0
Чому фарш для котлет виходить кислим: господиням на замітку
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Ви зібралися готувати тюфтельки, котлети або фрикадельки та зробили фарш, але виникла проблема. Він чомусь став кислим на смак. Можна думати, що з м’ясом щось не так, а можна подумати про пошук інших можливих помилок приготування.

Подробиці

Якщо ви впевнені в якості м’яса та фаршу, потрібно обережно поводитися з цибулею. Її додають безпосередньо перед приготування виробів. При бажанні заморозити чи певний час охолоджувати заготовки цибулю краще не додавати. Ви ризикуєте відчути не тільки кислий присмак, але й певну гіркоту.

З приводу хліба є багато суперечок. Одні додають білий, інші чорний. В цьому і полягає момент істини. Чорний хліб дійсно може надавати фаршу кислий присмак, бо ж готується він на заквасці.

І ще один продукт, який потенційно може зіпсувати фарш. Мова йде про молоко. Краще замініть на воду. Від вимочування в молоці котлети соковитіші не будуть. А от випадково не виявити, що воно може бути кисле, ризик є.

Перевіряйте технологію приготування, вибирайте якісні продукти та смачно готуйте. У вас все вийде!

попередня статтяЯк зберігати часник, щоб не гнив і не псувався
наступна статтяВ кімнатних рослин сохнуть кінці листя: що робити
Диплом редакторки переміг диплом економістки, відкривши в душі любов до текстів, а не до розрахунків та формул. Авторка матеріалів для сайтів, блогів, інтернет-магазинів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я