Як підвищити врожайність озимого часнику: 5 хитрощів

0
Ось чим уже зараз потрібно посипати часникову грядку: шкодуватимете, що раніше не знали
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Підзимова посадка часнику давно не викликає подиву у більшості дачників та городників.

Однак є кілька хитрощів, які дозволяють підвищити її врожайність у 1,5 рази. Ось що потрібно зробити безпосередньо перед посадкою часнику.

Подробиці

Марганцівка та сіль

Вимочування часникових зубчиків у ванній з марганцівки (2,5-3 години в розчині рожевого кольору) або з сіллю (3 літри води та 4 столові ложки кухонної солі протягом 2,5 хвилин) захищає посадки від хвороб.

Сівообіг

Це друга обов’язкова хитрість, без якої не вдасться виростити здоровий урожай озимої культури. Якщо коротко, то на старе місце часник можна висадити лише через 3-4 роки.

Гною – ні

На грядках з озимим часником не повинно бути гною, тому що грунт має бути нейтральним. До того ж озимий часник має рости в сухому та сонячному місці.

Мульчування

Після посадки обов’язково вносять шар торфу або перегною товщиною до 3-4 см. Також потрібно створити умови для затримки снігу, щоб посадки не постраждали у сильні морози.

Пухкий ґрунт

Зубчики повинні висаджуватися в пухкий ґрунт. Тиснути на них, висаджуючи в щільний ґрунт, неприпустимо. Це згубно позначиться на розвитку коренів і зростанні часнику.

попередня статтяЧому оладки виходять «гумовими»: прикра помилка
наступна статтяЯк приготувати повітряний омлет: досвідчені господині розкрили головні секрети
Закінчила Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, факультет журналістики. Головний редактор розділів “Краса”, “Лайфстайл”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я