Що буде з лавашем, якщо його заморозити на кілька місяців

0
Що буде з лавашем, якщо його заморозити на кілька місяців
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Досить шкода, щоб пропав лаваш, який не встигли використати. Викидати цінний продукт зовсім погана ідея, а що з ним робити, знають не всі. Зупинити псування лавашу можна. І для цього потрібно просто відправити його в морозильну камеру.

Перевірений факт: лаваш від заморожування не втрачає смакові властивості. Просто треба правильно заморожувати. Кожен лаваш треба підготувати.

Вам потрібна харчова плівка. Можна використовувати пергамент. Загорніть лаваш в рулет та відправте в морозильну камеру. При потребі його можна розморозити, а плівка чи папір захистять від запахів.

Заморожений лаваш може зберігатися від 2 до 6 місяців. Можна нарізати лаваш порційно потрібного вам розміру, що буде навіть зручніше для подальшого використання.

Розморожувати лаваш можна в мікрохвильовці. Тоді його можна розгорнути та споживати. Нехай в вашому господарстві нічого не пропадає.

попередня статтяАнтирейтинг добрив, які шкодять часнику: дачникам на замітку
наступна статтяБананові шкірки – ідеальне добриво для кімнатних рослин
Диплом редакторки переміг диплом економістки, відкривши в душі любов до текстів, а не до розрахунків та формул. Авторка матеріалів для сайтів, блогів, інтернет-магазинів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я