Антирейтинг добрив, які шкодять часнику: дачникам на замітку

0
Антирейтинг добрив, які шкодять часнику: дачникам на замітку
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Час готувати грядки під озимий часник. Головне — все зробити правильно, щоб потім все росло та розвивалось відповідно до вашого плану. Важливу роль в цьому процесі відіграють добрива.

Все хочеться зробити найкращим чином, але не завжди так виходить. Іноді це відбувається через незнання. Вибір добрив для озимого часнику — половина успіху на шляху до щедрого врожаю.

Антирейтинг добрив

Найперше треба згадати про свіжий гній. Це добриво хороше і в багатьох випадках помічне, але не у випадку озимого часнику. В ньому велика кількість азоту. В високій концентрації він робить молодим рослинам опіки.

Свіжий гній рекомендується замінити на компост або на перегній. Висока концентрація азоту міститься і в курячому посліді. Саме тому це добриво також виключають для використання.

Ще один пункт антирейтингу — аміачна селітра. В ній також азот. Рослини не зможуть вкорінитися та перенести зиму. Часник просто не виросте.

Найкраще часнику підходить використання золи. Вона містить всі необхідні мінеральні речовини для повноцінного розвитку молодих рослин.

попередня статтяЗакуска за 20 хвилин: кабачки в хрусткому клярі
наступна статтяЩо буде з лавашем, якщо його заморозити на кілька місяців
Диплом редакторки переміг диплом економістки, відкривши в душі любов до текстів, а не до розрахунків та формул. Авторка матеріалів для сайтів, блогів, інтернет-магазинів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я