Фіалки цвістимуть цілий рік: секрети догляду

Фіалки цвістимуть цілий рік: секрети догляду
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Щоб фіалку радували цвітом протягом року, треба знати, як доглядати за цими квітами. Вони хоч і невибагливі, але потребують уваги й догляду.

Подробиці

Горщик для фіалок повинен бути невеличким, щоб рослина витрачала корисні речовини на цвітіння, а не на розвиток кореневої системи по всьому горшку. Вибирайте універсальний ґрунт або  спеціальний для фіалок. Дренаж у горщику має бути обов’язково, пам’ятайте про це, коли садите квітку.

Важливими показниками для фіалок є світло й тепло. Фіалки потребують яскравого світла, проте прямі сонячні промені для них шкідливі. Тому краще ставити горщики з квітами на північні або західні вікна, де сонце не пече.  Фіалка теплолюбива квітка, тому слід вберігати її від холодних протягів.

Удобрювати й поливати потрібно обережно під корені, не торкаючись квітів і листя. Можна використовувати нижній полив з піддона. Удобрюйте квіти не частіше, ніж один раз на місяць. Якщо добрив забагато, листя фіалок жовтіє й опадає.

попередня статтяЧи можна приготувати какао в мікрохвильовій пічці
наступна статтяЗакуска за 20 хвилин: кабачки в хрусткому клярі
Копірайтерка з філологічною освітою, мама трьох чудових хлопців. Любить готувати та експериментувати на кухні. Ділиться рецептами та корисними порадами з читачами сайту.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я