Авокадо на підвіконні: як виростити екзотичну рослину вдома

Авокадо на підвіконні: як виростити екзотичну рослину вдома
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Авокадо – екзотична  рослина, яку можна виростити вдома у вазоні самостійно. Як це правильно зробити, читайте у подробицях.

Подробиці

Щоб вибрати стиглий плід, треба натиснути на нього долонями з обох сторін. Він повинен сам розпрямитися. Якщо не зможете вибрати стиглого плода авокадо, то візьміть зелений. Його треба покласти у пакет з бананами або яблуками, ці фрукти виділяють етилен. Який пришвидшить достигання.

Кісточку краще пророщувати у воді. У землі вона проростає до трьох місяців. Візьміть авокадо й розріжте його навпіл уздовж. Поверніть дві половинки й дістаньте кісточку. Зробіть в ній невеликі отвори приблизно 5 мм.

Вставте туди 4 зубочистки й поставте кісточку зверху на склянку, щоб вода доходила до середини. Загостреним кінцем ставте догори. Коли вона трісне навпіл, то можна садити в землю.

Для авокадо підійде універсальний ґрунт. Зробіть у горщику дренаж. Посадіть кісточку тупим кінчиком у землю й закопайте наполовину. За кілька днів ви побачите росточок червонуватого кольору.

За три місяці рослина може вирости до 50 см. Авокадо любить багато світла й вологе повітря. Але не можна, щоб пряме сонячне проміння потрапляло на листя. Бо воно може погоріти. Поливати рослину треба теплою водою.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я