Невдалий продукт для котлетного фаршу, який розпадається на сковороді

0
Невдалий продукт для котлетного фаршу, який розпадається на сковороді
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Котлети — улюблена багатьма людьми м’ясна страва. Пухкі, ароматні та дуже смачні, якщо правильно приготовані.

Пригадайте, адже бувало не раз так, що при смаженні котлети розпадались. Ніби все гаразд з рецептурою, а вони зрадницькі не виходили. Переважно для їх приготування використовують молоко, хліб, яйця, фарш, цибулю та спеції. Проте дещо з цього переліку варто прибрати.

Без чого треба готувати котлети

Досвідчені кулінари кажуть, що найкраще готувати котлети без яєць. Дехто може сказати, що це маячня, так ніколи не було, яйця завжди додають в фарш. А ви спробуйте та подивіться на результат.

Кулінарні експерти кажуть, що яйця є джерелом рідини для фаршу, а прихильники продукти кажуть, що вони потрібні для скріплення компонентів. Але є факт, що саме через яйця в більшості випадків стається фіаско з фаршем на сковороді.

Якщо у вас розпадаються котлети, спробуйте додати лише жовток, а не ціле та велике яйце. Також можна покласти в котлети вівсяні пластівці дрібного помелу. Їх попередньо треба замочити в окропі в пропорції 1:2, а через 10 хвилин можна перекласти до фаршу.

Нехай ваші котлети ніколи не розпадаються на сковороді та виходять найсмачніші!

попередня статтяНастоянка для колорадських жуків, яка змусить їх покинути картоплю
наступна статтяЧим підживити малину восени, щоб підготувати до холодів
Диплом редакторки переміг диплом економістки, відкривши в душі любов до текстів, а не до розрахунків та формул. Авторка матеріалів для сайтів, блогів, інтернет-магазинів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я