Як зробити пастку для гризунів: спосіб боротьби з мишами

0
Як зробити пастку для гризунів: спосіб боротьби з мишами
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Якщо до вашого дому прийшли непрохані гості-гризуни, то читайте пораду, як швидко їх випроводити без отрути та дорогих пристроїв з ультразвуком.

Подробиці

Важко боротися з гризунами вдома, коли є маленькі діти чи домашні улюбленці, адже отруйні речовини можуть дістатися не тим, кому треба. Щоб такої ситуації не відбулося, рекомендуємо обрати спосіб, який працює рік у рік в осінній період. Гризуни шукають вкінці літа місце для зимівлі, тому вдома їх можна побачити частіше, ніж навесні чи на початку літа.

Отже, скористайтеся пляшкою від шампанського, візьміть саме класичну, щоб шийка була досить широка, а не така, як у пляшках він вина.

У пляшку треба налити 50 г олії, бажано нерафінованої. Це той випадок, коли запах олії на користь. Поставити пляшку горизонтально там, де гризуни можуть кочувати. Миша прийде на аромат, залізе, а от вибратися не зможе — слизьке скло стане перепоною.

попередня статтяЯк знищити дротянку до наступного сезону: спосіб із народу
наступна статтяПростий салат з консервованим тунцем за 10 хвилин
Копірайтерка, що має 2 вищі освіти, 2 дітей, 1 кота, а також почуття гумору та досвід, як садити, сапати, полоти, колоти, готувати, відмивати тощо. Другий рік ділиться з читачами ProstoWay досвідом власним, народним і з просторів Інтернету.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я