Як зберігати моркву, щоб долежала до весни: корисні поради

Як зберігати моркву, щоб долежала до весни: корисні поради
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Щоб морква збереглася до весни, її треба зібрати вчасно. Моркву починають копати з середини вересня й до середини жовтня.

Подробиці

Перед збором урожаю моркву не можна поливати. Після викопування треба, щоб морква  добре просохла на свіжому повітрі 2-3 години. Після того зрізають бадилля.

Зверніть увагу, щоб на коренеплодах не було механічних пошкоджень, бо така морква не зберігатиметься, а почне гнити. Відсортуйте моркву за розміром. Щоб меншу використати в першу чергу, бо вона швидко в’яне.

Моркву можна зберігати у сітках, поклавши у погребі на спеціальні стелажі. Температура у погребі повинна бути від -2 до +2°C, також у приміщенні повинна бути гарна вентиляція, щоб морква не проростала.

Можна зберігати моркву у ящиках, пересипавши її піском. Пісок треба зволожити в пропорції 1 л води на відро піску. Всипають пісок в ящик шаром 3-5 см. Зверху розкладають моркву й знову присипають шаром піску. Так до заповнення ящика.

попередня статтяЦі солодкі ласощі дієтологи рекомендують усім жінкам 50+
наступна стаття7 речей, які не можна робити після тренування
Копірайтерка з філологічною освітою, мама трьох чудових хлопців. Любить готувати та експериментувати на кухні. Ділиться рецептами та корисними порадами з читачами сайту.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я