Як перлинна пудра змінює різні кольори лаків для нігтів і надає чарівний манікюрний ефект

0
Як перлинна пудра змінює різні кольори лаків для нігтів і надає чарівний манікюрний ефект
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Манікюр із перлинною втиркою став найгарячішим трендом цього сезону. Такий дизайн можна повторити з будь-яким відтінком лаку для нігтів.

Перлинний манікюр, хром-манікюр, дзеркальний ефект, глазуровані нігті в стилі Хейлі Бібер… Як тільки не називають цей вид дизайну нігтів з неймовірним сяйвом на фініші. Сьогодні такий ефект можна побачити практично на кожному прикладі трендового манікюру в соцмережах.

Більшість салонів вже взяло на озброєння цю методику: благо, перлинна втирка і коштує недорого, і досить легко використовується. Для того, щоб надати нігтям ефектного сяйва, знадобиться лише кілька хвилин. Тож вигоду отримують усі сторони!

Найпоширенішим прикладом використання хром-пудри є її поєднання з нюдовими лаками для нігтів. Такий варіант здається перевіреним і безпечним, адже здається, що гарний результат вийде за будь-якого результату.

Сумніваєшся, чи потрібно доповнювати перлинним сяйвом червоний, чорний чи неоновий манікюр? Спробуй провести б’юті-експеримент спочатку на палітрі з нанесеними різнобарвними кольорами. Дзеркальний ефект виглядатиме виграшно в кожному варіанті – і дозволить отримати трохи приглушений, але розкішний і виразний дизайн нігтів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я