...

4 поради ,як снідати і втрачати кілограми

Підпишіться на нас:

Перш ніж відправитися до магазину за здоровими продуктами, які можуть сприяти схудненню, важливо розібратися як найкраще використовувати кожен із прийомів їжі протягом дня у своїх інтересах. Сніданок – дуже важливий пункт у цьому процесі. Обзаведись надійною стратегією, яка допоможе тобі досягти бажаної мети, скориставшись нашими порадами. Вони допоможуть!

Плануй та готуй заздалегідь

Подбавши про планування їжі на сніданок, ти гарантуєш собі здоровіші варіанти. І точно будеш впевнена, що ти маєш усі необхідні інгредієнти! До того ж планування та попередня підготовка дозволять тобі отримати легкий та корисний сніданок, який можна захопити з собою – якщо ти не встигаєш поїсти вдома (а пропускати сніданок не можна)

Вибирай продукти з високим вмістом білка

20 г білка за сніданок – оптимально для схуднення. Це означає, що тобі потрібно з’їсти грецький йогурт, яйця чи білковий коктейль.

Поєднуй вуглеводи з білком і жиром

Вуглеводи у поєднанні з високим вмістом клітковини, білка та жирів допоможуть живити тіло, зберігаючи при цьому почуття ситості надовго. Така комбінація макронутрієнтів знижує стрибки цукру в крові та мінімізує зриви – протягом дня менше тягне на перекушування.

Подбай про різноманітність

Для того, щоб худнути швидше та ефективніше, плануй різні варіанти сніданку і не їж щоранку одне й те саме. Ідеально, коли ти маєш кілька «швидких» здорових меню для сніданку і запаси в морозилці (наприклад, сирники).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я