Тонкощі та критерії вибору диванів для квартири чи будинку

0
Тонкощі та критерії вибору диванів для квартири чи будинку
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Комфорт чи дизайн, зручність чи практичність — при виборі дивану апріорі не може бути компромісів. Кожен пункт є важливим. Відпочинок після роботи, розслаблені вихідні, посиденьки з друзями, ігри з дітьми — модульні дивани стають епіцентром релаксу та цікавого проведення часу.

Вільна архітектура в м’яких меблях набула неабиякої популярності при оформленні інтер’єру, проте й класичні моделі мають попит. Якщо важливим пунктом є не тільки відпочинок, але й необхідність мати додаткове чи основне спальне місце, тоді розкладні дивани також зможуть виконати поставлене завдання.

Про вибір модульних диванів

Для початку потрібно визначитися з особливостями цього різновиду меблів. Іноді дивани модульної конструкції плутають з кутовими, проте вони мають суттєву різницю. В першому випадку можна довільно розміщувати блоки, з яких складається диван. В випадку з кутовими конструкція вже є сталою і її пряме призначення саме й полягає в кутовому розміщенні.

Модульний диван

Дивани модульного типу мають суттєву перевагу. Вони універсальні в плані розташування відносно інтер’єрних особливостей кімнати. Зверніть увагу на різновиди конструкції. Бувають такі:

  • трансформовані;
  • секційні.

При бажанні довільно визначати положення кожного блоку дивану рекомендується вибирати трансформовані моделі. Вам потрібно тільки визначитися з кількістю частин: пуфи, крісла, підлокітники, кутові тумби та ін.

Модульний диван

Секційні дивани мають жорстку конструкцію. Ви можете вибрати компонування, але всі частини будуть з’єднані. Трансформувати не можна. Тільки розкручувати, якщо виникне така потреба.

Секційний диван

При виборі потрібно визначитися не тільки з конструкцією, але й з функціональністю, розмірами, стилем та дизайном, оббивкою, наповнювачем. Обґрунтовані рішення — запорука вашого комфорту та задоволення після придбання меблів.

Розкладні дивани в інтер’єрі кімнати

Моделі розкладного типу не менш популярні, ніж трансформовані модульні. Вони звичні, прості та просто зручні. Перед замовленням продумайте місце розташування та призначення. Диван буде прямий чи кутовий, планується тільки для інтер’єрного доповнення та відпочинку чи для нічного сну.

Розкладний диван

Один з важливих моментів вибору: на скільки місць має бути диван. З цього формується і критерій визначення розміру, щоб всім було зручно. До речі, про функціональність, яка залежить від механізму розкладання:

  • алеко;
  • акордеон;
  • клік-кляк;
  • дельфін;
  • євро-книжка;
  • конрад;
  • телескоп;
  • виїзний та ін.

Розкладний диван

Залишається тільки визначитися з матеріалом оббивки, який вам сподобається. Буде це текстиль чи екошкіра. Важливо також підібрати колір, щоб він гармонійно доповнював інші предмети та меблі в інтер’єрі.

Розкладний диван

Диван — маленька, але важлива частина повсякденного життя. Які б події не відбувалися в житті, наскільки б насиченим не були ваші дні, проте завжди ви будете повертатися до нього та в його «‎обійми»‎. Робіть вибір зважено та обґрунтовано, щоб ви були задоволені диваном на всі сто відсотків.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я