...

Як знаходити в мас-маркеті речі, які виглядають «дорого»

Підпишіться на нас:

Ми вже давно з’ясували, що «дорогі» на вигляд речі зовсім не повинні коштувати дорого насправді. І точно знайти їх можна не тільки у люксових брендів. Не варто списувати з рахунком магазини мас-маркету: у них теж можна виявити масу предметів гардеробу, що виглядають статусно. Для цього потрібно лише знати кілька лайфхаків. Розповідаємо про них.

Силует

Загальне враження про речі за першого погляду формує силует. Найбільш вигідно виглядають лаконічні шляхетні форми, які не виходять із моди. Прямий, трохи об’ємний крій актуальний завжди. Складні силуети не тільки можуть змастити враження від речі. У випадку з недорогими марками вони ще й не завжди добре вдаються. Тож радимо дотримуватись класики — вона ніколи не підводить.

Кольори

Не менш важлива і кольорова гама. Яскраві, особливо «кислотні» кольори моментально видають недорогу річ: вони роблять усі огріхи тканини та крою ще помітнішими. Сконцентруйтеся на спокійних, глибоких відтінках: вони візуально додадуть «дороговизни».

Тканини

Пильну увагу варто приділити і тканинам. По-перше, їх складу: нерідко навіть у мас-маркеті зустрічаються матеріали із вмістом натуральних тканин – їм варто віддавати перевагу. По-друге, фактурі: на гладких поверхнях менш помітні різного роду вади. Є матеріали, які завжди виглядають «дорого»: наприклад твід.

Деталі

Звертайте, обов’язково, увагу на деталі та декор (чим його менше, тим краще), якість фурнітури, рівність швів та іншої обробки. «Дорогу» річ відрізняє якщо не повна бездоганність, то хоча б охайність у ключових моментах.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я