6 порад, щоб бісквіт був пишним і танув у роті

0
6 порад, щоб бісквіт був пишним і танув у роті
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Кондитери завжди прагнуть дарувати нам найсмачніші десерти. Один з улюблених варіантів – пишний бісквіт, який тане в роті. Ось декілька корисних порад від кондитерів, як зробити бісквіт по-справжньому неперевершеним, високим, пухким.

Які поради дають кондитери зі свого досвіду?

  1. Якісні інгредієнти. Перше, на що ми звертаємо увагу, це якість інгредієнтів. Використовуйте свіжі яйця, якісне борошно вищого ґатунку та ароматичні натуральні екстракти. Це додасть вашому бісквіту неповторний смак та текстуру.
  2. Правильна техніка збивання. Змішування інгредієнтів – справжнє мистецтво. Додавайте інгредієнти поступово та обережно перемішуйте, щоб уникнути втрати повітря та забезпечити рівномірне розподілення компонентів. Черговість така: білки, цукор, жовтки, екстракт, наприклад, ванілі, борошно.
  3. Контроль температури. Температура має вагоме значення. Яйця краще збивати при кімнатній температурі, а борошно має бути охолодженим. Це допомагає забезпечити максимальний об’єм та пухкість тіста.
  4. Форма для випічки. Для отримання кращої висоти та рум’яності бісквіта, змастіть дно форми невеликою кількістю розтопленого вершкового масла перед заливкою тіста.
  5. Не відкривайте духовку. Під час випічки не відкривайте дверцята печі, щоб не втратити температуру та об’єм бісквіта. Важливо дотримуватися рекомендованого часу випікання: 30 хвилин, 175 градусів.
  6. Охолодження перед декоруванням. Перед тим, як прикрасити бісквіт, дайте йому повністю охолонути. Так ви уникнете розтікання крему або глазурі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я