Цей діагноз є у 2 жінок із 5 — найпідступніша причина, через яку ми гладшаємо

0
Цей діагноз є у 2 жінок із 5 — найпідступніша причина, через яку ми гладшаємо
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Зайва вага може з’являтися з різних причин. Однак важливим фактором завжди є низький рівень активності — і цей поширений діагноз, через який мільйони жінок не мають ні на що сил.

Зазнаєш нападів втоми, навіть якщо не робила нічого важкого? Часто паморочиться в голові і темніє в очах, якщо ти просто встала зі стільця? Ці ознаки часто говорять про наявність залізодефіцитної анемії – поряд з блідістю, задишкою, хворобливими місячними та підвищеною сухістю шкіри.

За статистикою ВООЗ, на анемію страждає до 40% жінок по всьому світу. Багато хто навіть не підозрює про дефіцит заліза в організмі – і все життя зазнають неприємних симптомів, які хоч і непросто, але все ж таки можна скоригувати.

Ще одна неприємна “побочка” нестачі заліза – підвищена схильність до набору ваги.
Людям з анемією схуднути набагато важче, ніж решті, адже їм складно займатися фізичною активністю. До того ж низький рівень заліза впливає на ендокринну систему – і вироблення гормону Т3 (трийодтиронін), який відповідає за швидкість метаболізму та денну витрату калорій.

Як бачиш, контролювати рівень заліза необхідно не тільки в момент вагітності, але і якщо хочеться привести фігуру в порядок. До речі, ефективність косметологічних процедур також залежить від цього показника. При анемії досягти позитивного результату від айнтіейдж-ін’єкцій та апаратних методик набагато складніше, ніж у разі нормальних показників феритину.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я