Листя фіалки підкаже, які саме помилки були допущені в догляді за квіткою

0
Листя фіалки підкаже, які саме помилки були допущені в догляді за квіткою
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Фіалки прекрасно ростуть на підвіконні цілий рік. Але в певні моменти можна побачити зміни на листі. Не треба панікувати, а краще проведіть роботу над помилками в догляді.

Подробиці

Якщо на листі фіалки ви бачите темні або світлі плями, велика ймовірність неправильної локації домашньої квітки. Такі негаразди на листі з’являються при дії протягів. Ще одна причина — полив холодною водою.

Кінчики здорових листків засихають та чорніють. Виглядає, як підпалене. Причиною такого явища переважно стає порушення регулярності поливів — засушили або різко полили. Просто після недостатньої кількості вологи листя почало в’янути. В результаті після різкого поливу воно просто не встигло поновитися та засохло.

Ще одна розповсюджена проблема — листя виглядає, як ганчірка. Безсиле та дуже м’яке. Це проблема надмірного поливу рослини. Фіалки таке не переносять. Якщо ж ви тримали горщик на сонячній стороні і промені палили листя, тоді ви побачите його сухим та побілілим з сонячними опіками.

До речі, надлишок світла фіалка також не любить. Це можна зрозуміти, коли в розетці росте нове листя дуже-дуже щільно, перекриваючи одне одного. В такому випадку потрібно переставити фіалку в інше місце.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я