4 помилки в образах, які найбільше старять жінок після 40 років

0
4 помилки в образах, які найбільше старять жінок після 40 років
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Потрапити в халепу можна в будь-якому віці, але після сорока деякі промахи виглядають не просто дивно, а навіть безглуздо. Давай розберемо основні помилки, щоб уникнути незручних ситуацій та невдалих фото!

Зірковий стиліст Міранда Холдер констатує: нерідко жінки після сорока додають собі зайвого віку, намагаючись (парадокс) молодитися. Це правда: спроба відповідати «чужому» віку зазвичай не вирішує проблем, а створює їх. І найприкріше, що ми можемо не помічати ці звички і роками позбавляти себе свіжих та модних образів.

Тому ми вирішили розібрати найпопулярніші модні помилки — за навігацію в питаннях стилю відповідає Міранда Холдер.

Неправильна білизна

Перше, що стиліст радить переглянути – це нижня білизна. Бюстгальтери, які ти носила у 20, зараз навряд чи тобі підійдуть. Форма грудей змінилася, їй, швидше за все, потрібна більша підтримка та щільніші бретельки. А ось тонкі лямочки, безліч мережив, які видно під одягом, і пушап — вірний шлях до негармонійної фігури та неохайного вигляду.

«Застарілий» тип фігури

Навіть якщо цифри на вагах показують одне значення ось уже котрий рік поспіль, і ти легко влазиш у джинси, які вигулювала у свої 25, це ще не означає, що ті самі джинси все ще потрібно носити. До сорока років фігура стає жіночнішою, стегна — більш округлими, і навіть відтінок шкіри змінюється. За цими деталями слід стежити! Інакше ти помітиш, що улюблений одяг раптом перестав на тебе сідати, а кольори, на які ти робила ставку роками, більше тобі не підходять.

Застрягли у ностальгії

Немає нічого поганого в ретро-стилі та любові до вінтажу. Але секрет у тому, що естетика минулих років виглядає класно в комплекті із сучасними речами. А якщо повністю «одягтися в сімдесяті», наприклад, навряд чи аутфіт вийде свіжим і актуальним. Потрібно вибиратися зі звичного гардеробу – хоч трохи!

Неоновлена версія ходи

Це не зовсім модне правило, але важлива деталь. У різні періоди життя ми ходимо по-різному — і рідко усвідомлюємо це. Якщо поспішна хода підстрибом і молодість смішно виглядають разом, то до сорока років непогано виробити звичку йти впевнено, не човгаючи, не стрибаючи. І одяг для цього потрібний відповідний: з потрібним тобі настроєм, зручного крою. Перевір свій гардероб – чи підходить під опис?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я